Premièreagenda TM mei 2012

Waar mogelijk wordt deze premièreagenda gedurende de maand bijgewerkt. Mist u een voorstelling, zet hem dan in de reacties.

Toneel
1 mei, NL première Duister hart Toneelhuis/Guy Cassiers & Josse de Pauw – Stadsschouwburg, Groningen
2 mei Wijksafari Female Economy/Zina – Slotermeer, Amsterdam
3 mei Kleine Eyolf Het Nationale Toneel/NT Gent – NT Gebouw, Den Haag
3 mei The third culture kid Margo van de Linde – Roodkapje, Rotterdam
5 mei Eli Eli Toneelgroep Oostpool – Huis Oostpool, Arnhem
10 mei 80 words Sarah van Lamsweerde/Het Veem Theater – Het Veemyheater, Amsterdam
11 mei Vast Theatergroep Hertog Zout – Exodushuis, Den Bosch
12 mei De vliegende Hollander Noordvolk – Regentenkamer, Den Haag
12 mei, NL première Onvoltooid verleden Toneelhuis/Olympique Dramatique – Stadsschouwburg Amsterdam
13 mei Narciss Kathenka Woudenberg/Gerardjan Rijnders – Theater Bellevue, Amsterdam
14 mei Hart Vis à Vis – Buitentheater, Almere Strand
15 mei Hoer Nieuw West – Frascati, Amsterdam
16 mei Wit konijn rood konijn Speeltheater Holland – Speeltheater, Edam
16 mei Solness Joost van Hezik – Toneelschuur, Haarlem
16 mei Wil Weijsenfeld Producties – Compagnietheater, Amsterdam
17 mei Dinner with dad Lucas de Man – Museum Speelklok, Utrecht
17 mei Dat staat Floris van Delft/Huis a/d Werf – Lucasbolwerk, Utrecht
17 mei The state of the state Julian Hetzel/Huis a/d Werf – Huis a/d Werf, Utrecht
17 mei Street Lotte van den Berg/OMSK – Neude, Utrecht
17 mei Heide Maika Knoblich & Hendrik Quast/Huis a/d Werf – Theater Kikker, Utrecht
17 mei, NL première Parallel cities Stefan Kaegi & Lola Arias – Diverse locaties, Utrecht
17 mei, NL première Drei Schwestern Schauspielhaus Bochum/Veenfabriek – Stasschouwburg Amsterdam
17 mei, NL première Wit konijn rood konijn Nassim Soleimanpour/Carel Alphenaar – Theater Bellevue, Amsterdam
18 mei, NL première Donkere kamer Dries Verhoeven – Ottone, Utrecht
22 mei Unanimisme Rory de Groot & Aukje Dekker/Huis a/d Werf – Huis a/d Werf, Utrecht
22 mei, NL première Please, continue (Hamlet) Roger Bernat & Yan Duyvendak – Stadsschouwburg, Utrecht
24 mei One hour Edit Kaldor – Huis a/d Werf, Utrecht
24 mei Fireproof Pieter Van den Bosch/Huis a/d Werf – P-Loods Zijdebaan, Utrecht

Dans
3 mei Next LeineRoebana – Chassé Theater, Breda
10 mei Solo’s @ the sea De Dutch Don’t Dance Division – Strandpaviljoen De Fuut, Den Haag
10 mei Move to move Nederlands Dans Theater I – Lucent Danstheater, Den Haag
17 mei The dry piece Keren Levi – Huis a/d Werf, Utrecht
17 mei, NL première Urbandrifting Cie. Willi Dorner – Noorderstraat, Utrecht
20 mei Dance/Devotion/Deviation Le Grand Cru – Theater De Regentes, Den Haag
23 mei Shifted Jasper van Luijk – De Reuzenhal, Utrecht
25 mei, NL première Rising swan Doris Uhlich – Theater Kikker, Utrecht

Jeugd
2 mei Zinder Stella Den Haag – Stellatheater, Den Haag
12 mei Nathans kinderen (12+) Kwatta – Van Beethovenstraat, Nijmegen
26 mei Jungle boek (6+) Hofplein Rotterdam – Hofpleintheater, Rotterdam

Opera
7 mei Don Carlo De Nederlandse Opera – Het Muziektheater, Amsterdam
11 mei Dido and Aeneas Holland Opera – De Veerensmederij, Amersfoort
15 mei, NL première Shi Nai-an Beijing Opera School – Het Muziektheater, Amsterdam
21 mei L’enfant et les sortilèges Opera O.T. – De Doelen, Rotterdam
24 mei Het spookhuis der geschiedenis Wunderbaum – Schouwburgplein, Rotterdam
25 mei Distant voices: stad van verlangen VI Opera Mecatronica/Blauwbaard/White World/Kevin D. Skelton – Route vanaf Luxor Theater, Rotterdam
25 mei Sly meets Callas Artvark/Claron McFadden – Rotterdamse Schouwburg
25 mei Figaro desire machine Joachim Robbrecht/Bruno Listopad/William Bakker – Rotterdamse Schouwburg
26 mei The summer cloud’s awakening Jonathan Harvey/DoelenEnsemble/Lets Radiokoor – Laurenskerk, Rotterdam
26 mei, NL première Ein Israelisches Rheingold Kaleidoskop – Rotterdamse Schouwburg
27 mei Droommozaïek De Doelen/Lets Radiokoor – Museum Boijmans van Beuningen, Rotterdam
27 mei, NL première Sága Dez Mona/Barokensemble Box – Rotterdamse Schouwburg
28 mei, NL première Hebzucht Braakland/ZheBilding – Rotterdamse Schouwburg
29 mei Traagheid Studio Minailo – Kunsthal, Rotterdam
29 mei, NL première Les enfants terribles Opéra National de Bordeaux – Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
30 mei Grafschrift voor Anatole DoelenEnsemble – Arimius, Rotterdam
30 mei, NL première The Tyrant Teatro Comunale Bolzano – Rotterdamse Schouwburg

Muziektheater
4 mei Taranta RO Theater – RO Theater, Rotterdam
10 mei Nina Simone (a)live MC – MC Theater, Amsterdam
12 mei The little mermaid Stage Entertainment – Martiniplaza, Groningen
16 mei Het eeuwige nachtcafé Circus Treurdier – Het Depot, Amsterdam
22 mei Ik wil mijn geld terug Veenfabriek/Asko|Schönberg – Domplein, Utrecht

Kleinkunst
10 mei Dat wordt oorlog Droog Brood – De Kleine Komedie, Amsterdam
16 mei Onder de mensen Marieke Visser – Theater Bellevue, Amsterdam

©Theaterkrant 2014

Dit bericht was geplaatst in and tagged . Bookmark the permalink. Plaats een reactie of laat een trackback achter:Trackback URL.

Één Reactie

  1. Geplaatst op 9 mei 2012 om 15:56 | Permalink

    hello s, zet je ons (veere)fin de saison ook in de premierelijst. op 24 mei? liefs jj

Plaats een reactie

Uw e-mailadres zal nooit gepubliceerd of gedeeld worden. Verplichte velden zijn gemarkeerd met *

*
*

U kunt de volgende HTML tags en attributen gebruiken: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

  • Elders

    Nog geen andere recensies